strona główna  
 
NASZA OFERTA

Przedmiot i zakres działalności przedsiębiorstwa
Zgodnie ze statutem przedmiotem działalności spółki jest sprzedaż hurtowa i detaliczna paliw płynnych oraz sprzedaż detaliczna gazu. W sprzedaży oferowany jest także węgiel oraz artykuły spożywcze, przemysłowe i materiały budowlane.

Działalność usługowa przedsiębiorstwa: usługi ślusarskie, stolarskie i budowlane, oraz usługi transportowe i przewozowe różnego rodzaju materiałów płynnych jako paliwa jak i materiałów stałych np. węgiel czy żwir, działalność importową, usługi gastronomiczne, wynajem maszyn i sprzętu bez obsługi operatorskiej oraz wypożyczanie artykułów przeznaczenia użytku domowego.

W warsztacie prowadzone są usługi naprawcze ciągników, samochodów, cystern towarowych oraz maszyn rolniczych. Zajmuje się także serwisem wymiany opon i olejów. Uruchomiono też skup złomu oraz wyrejestrowywanie starych samochodów.


Przedsiębiorstwo ma w ofercie sprzedaż różnego typu asortyment. W strukturze sprzedaży, największy udział, przekraczający 80% w ciągu ostatnich trzech lat mają paliwa płynne 12% gaz. Udział pozostałych asortymentów waha się od 2% w przypadku opału,do około 2 - 3% dla artykułów spożywczych i przemysłowych oraz 1 % materiały budowlane.2.4. Źródła i wielkość zaopatrzenia

Głównym dostawcą paliw płynnych jest Polski Koncern Naftowy "ORLEN"S.A. Płock. Pod jego patronatem odbywa się sprzedaż paliw w Praszce ul. Gorzowska Aa. PKN "ORLEN" S.A. zapewnia całość zaopatrzenia stacji w paliwa. Związane jest to również z przedłużonym terminem płatności za dostawy, upustem od ceny paliwa oraz zapewnieniem oprogramowania komputerowego. Oprogramowanie to umożliwia klientowi posiadanie "Karty Stałego Klienta"i karty "FLOTA OBCA". Klienci ci dokonują zakupu paliw po obniżonych cenach.

Na pozostałych stacjach: Praszka ul. Kaliska, Pątnów i Wieluń prowadzona jest również sprzedaż paliw płynnych, olejów silnikowych i artykułów spożywczych.
Ponadto stacje znajdujące się na ul. Kaliskiej i w Pątnowie prowadzą sprzedaż węgla, miału i koksu. Zaopatrzenia w opał (swoimi środkami transportu) dokonywane jest bezpośrednio z najlepszych kopalni tj. Kopalnia "POKÓJ"i Kopalnia "KNURÓW".Copyright by Auto Sad 2009